KONST / Litografier / Färglitografi 8192451
nr 819 2451
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), Ishocky, signerad, 24/360, 40x50
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:29:54
7/4 22:44:52
8/4 18:27:50
350 kr